המלצות

כשהגעתי לאייל עם גב כואב הייתי סקפטית ולא האמנתי שהוא יוכל לעשות את מה שכמה רופאים לא הצליחו. כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה הקלה והספקות חלפו. מצבי המשיך להשתפר בטיפולים הבאים וכיום אני מרגישה טוב ומתפקדת ועובדת ללא כאבים. אני ממליצה בחום על הטיפול של אייל שהעמיד אותי בחזרה על הרגליים.
אתי ברכה-ראשל"צ

הטיפול שקבלתי מאיל מצרי ברפואה סינית עזר לי מאוד. בעקבות הטיפול חלה הטבה משמעותית במצבי הנפשי, אני הרבה יותר רגועה, ישנה יותר טוב וחופשית מכאבי ראש מהם סבלתי 10 שנים ומכאבי רגליים וצפצופים באוזניים. הייתי אצל הרבה רופאים ואני לא מכירה רופא אחד שיכול לטפל בכל כך הרבה בעיות בהצלחה. קבלתי טיפול שהוא מעל ומעבר. פגשתי באדם שיודע להקשיב בסבלנות ותשומת לב ללקוחות שלו וטורח להסביר מה הגורם לכל בעיה ואיך ניתן למנוע ממנה לחזור. בזכות זאת גם למדתי הרבה ואני גם מרגישה יותר טוב ושמחה שפגשתי את הרופא הסיני  שלי.          
 מרים לביא-נס ציונה

הגעתי לאייל לאחר תקופה מאוד מתוחה ועמוסה של מספר שנים בחיי שכללה לחץ מסיבי בעבודה כמו גם בעיות רפואיות שהובילו לחרדות. התחלתי לסבול מכאבי גוף מפושטים, שהיו לא פחות מבלתי נסבלים, הגבילו את תיפקודי ופגעו במצבי הנפשי. לאחר יותר מדי ביקורים אצל רופאים, שהיו מתסכלים מאוד עבורי נמסר לי כי לא אובחנה כל מחלה ואין דבר שהם יכולים לעשות עבורי.  כאשר הגעתי לאייל, מיואשת ומפוחדת לגמרי, שיתפתי אותו במה שקורה. המזג הנעים שלו, הביטחון בדבריו, והידע האדיר שלו ברפואה סינית כמו גם מערבית, מיד גרמו לי להרגיש שאני בידיים טובות. הוא אמר לי שאני סובלת מסינדרום שנקרא פיברומיאלגיה ושברפואה המערבית לא נמצא לכך טיפול הולם עד היום. לאחר כל מה שקראתי וחקרתי בנושא , הייתי מפוחדת וסקפטית לגבי היכולת שלי להחלים. אייל נסך בי ביטחון כי ברגע שנתחיל לטפל הגוף יתחיל להתאושש ויחלים. המשכתי להגיע לטיפולים אצל אייל באופן קבוע והתרשמתי מאדם בעל אישיות ואינטליגנציה בלתי רגילה. מהשיחות עמו למדתי רבות על עצמי ועל החיים בכלל. מצבי השתפר לאט ובקביעות,  הכאבים פחתו וחלפו ואני עובדת משרה מלאה בתחום ההיי טק, וחיה חיים מלאים באופן כללי.    
לכל אחד שמחפש מטפל שהוא גם אישיות וגם חבר, אדם שלא רק יטפל בסימפטומים אלא גם בשורש הבעיה ובגוף כולו, או במילים אחרות למי שמחפש שינוי אמיתי, שמחזיק, הייתי ממליצה להרים לאייל טלפון ולקבוע איתו פגישת היכרות, כדי שתתרשמו בעצמכם. חבריי הפרטיים שהגיעו לאייל בהמלצתי, לא התאכזבו וגם הם מטופלים קבועים שלו היום.                              
אסתי-ת"א

אייל נוגע עוד לפני שהתחיל לגעת. ההסתכלות ההוליסטית שלו על הגוף נותנת פתרונות שהם הרבה מעבר לטיפול בכל בעיה ספציפית.
כל בן משפחה או חבר שהפנינו אליו חזר בתחושה שקיבל משהו שונה מכל טיפול אחר, אפקטיבי יותר ולטווח ארוך.
אילית ואמיר הושיה

סבלתי מכאבי צוואר 3 שנים וזה הגיע לנקודה שלא יכולתי לסובב את הצוואר בנהיגה. מספר טיפולים אצל אייל מצרי-דורון שינו את הכול וכיום אני מניעה את הצוואר בחופשיות והכאבים חלפו כמעט לגמרי. אייל גם טרח להסביר לי מה הגורם לכאב והדריך אותי בסבלנות ומקצועיות כיצד לשמור על בריאות הצוואר ועמוד השדרה ולחזק את השרירים בכדי למנוע הישנות של הבעיה. הטיפול היה מוצלח מאוד ואני מרוצה וממליצה.
רותה לוי-ראשון לציון


לפני כ-8 שנים התחלתי לעבור טיפולים אצל אייל מצרי דורון עקב מצב נפשי קשה לאחר פרידה מזוגיות ותינוקת שרק נולדה. חוויתי תקופה קשה בה הייתי גם חולני וגם עצבני ואני מאמין ששני המצבים הגבירו אחד את השני
במהלך תקופת הטיפולים אייל עזר לי להאמין בכלים שיש בי כדי לעבור את מהלומת החיים הקשה ולאחר התקופה הזאת הצלחתי לעמוד על הרגליים איתן ויציב. המשכתי לעבור טיפולים פעם במספר חודשים כדי לשמור עלאיזון הגוף והנפש וכיום אני נהנה מהחיים בעזרת הכוחות שהיו חבויים בי ואייל הצליח להוציא אותם ממני. אני ממש בריא פיזית ונפשית ומרגיש מצוין אני מודה לו מאוד וממליץ מכל הלב.
נביל ב.-יפו

לאייל
בכל פעם שפניתי אליך ,קיבלתי טיפול ברמה מקצועית מאוד ויעילה.בכל מפגש הרגשתי שיפור.
אני חושבת שמפתח של ההצלחה זה גם הרצון שלך לעזור לכל מטופל באופן אישי. בזכותך הבנתי שרפואה אלטרנטיבית עדיפה על תרופה!
אני מאחלת המון הצלחה בהמשך הדרך.
נטשה .ד – ת"א

סבלתי מכאבים חריפים וקשיי הליכה בגלל דלקת פרקים. ניסיתי טיפולים קונבנציונלים ואלטרנטיבים שהיטיבו רק במעט את מצבי ובכל פעם הכאבים חזרו. לאחר כמה טיפולים אצל אייל הייתה הקלה ניכרת ברמת הכאב כפי שלא הייתה לפני כן ומאז המצב עוד השתפר. כיום אני הולכת ללא קושי. לשמחתי הטיפול גרם להטבה לא מתוכננת גם במצב האולקוס ובעיות השינה. אני ממליצה על איל מצרי-דורון לכל מי שמחפש מטפל מוכשר וטיפול עם תוצאות אמיתיות.
ד"ר לאה כהן (80) – תל אביב

לאיל היקר, כבר שנים אני מחפש קרם, שיטה דבר כדי לבצע החייאה, הצערה לפנים, הכוונה איך ניתן לטשטש את הקמטים, שבאים עם הגיל וניבטות בהם השנים. התנסיתי בבוטוקס, שהקפיא את פניי ותחושתו חלפה לאחר זמן. חיפשתי משהו טבעי, פנימי..משהו ששקיפותו נראה בפניי.
לאיל הגעתי דרך כתבה שקראתי על הצערת פנים, באמצעות דיקור סיני. הטיפולים של איל נעשו תוך כדי הקשבה לגוף דרך הדופק ודיקור באותם מקומות בגוף שזקוקים לאיזון וכן לשיפור.  כבר לאחר 5 טיפולים הרגשתי שמשהו טוב קורה ולא רק בפנים אלא בפנים. הלב נעשה יותר נוח ,הלב נרגע…וגם הקמטים עם הדיקור נעשו חלשים יותר והיטשטשו. לפעמים הדקירה קצת דוקרת אבל ניתן לומר שהתוצאות לאחר מכן שוות את זה. כדאי לתת למחשבות הטובות לזרום במהלך השכיבה בקליניקה הנעימה של איל ולהתמיד בדבר כל עוד אפשרי. לאיל תודה על תשומת הלב, האכפתיות והמקצועיות בה נעשה הדבר
עפר