אנטיאייג'ינג

אנטיאייג'ינג – האטת הזדקנות

אנטיאייג'ינג הוא מושג לועזי שפירושו 'האטת הזדקנות'. טיפולי אנטיאייג'ינג היו נפוצים בסין כבר לפני 5000 שנה. זו הייתה השאיפה של רוב הקיסרים ואנשי המעמד הגבוה. להיראות ולהרגיש צעירים גם בגיל מבוגר, להישאר "צעירים לנצח". המשמעות האמיתית היא טיפוח פנימי וחיצוני אשר מאט וממתן באופן משמעותי את סממני ההזדקנות, גם מבחינת התפקוד המערכתי של אברי הגוף וגם מבחינת סימנים חיצונים כגון מראה העור, קמטים, כתמים, שרירי פנים נפולים, מצב שיער ועוד.
מראה העור והפנים בכלל משקפים באופן חיצוני את מצבו הפנימי של האדם. ברפואה הסינית אנו רואים את האדם כשלם, יש קשר והשפעה הדדית בין מצב הגוף והמצב הנפשי ובין המצב הפנימי והמראה החיצוני. טובי הרופאים בסין ידעו את זה ומסיבה זו טיפול אנטיאייג'ינג אמיתי הוא תוצאה של ייעול ושיפור תפקודם של אברי הגוף, איזון טוב יותר של המצב הנפשי ובמקביל שימוש בטכניקות מיוחדות להחייאה והצערה של עור ושרירי הפנים. הטיפול המשולב בכל הגורמים הללו מייצר שילוב מנצח של מראה,הרגשה ותפקוד צעירים וחיוניים יותר. 
איל מצרי-דורון מספר על טיפולי אנטיאייג'ינג ודיקור קוסמטי בראיון שפורסם במגזין הברנז'ה (המאמר מחולק ל-3 עמודים, ראו כתבה משאמל.
לפרטים נוספים על טיפולי אנטיאייג'ינג ואסתטיקה באמצעות רפואה סינית וקבלת ייעוץ ללא תשלום או התחייבות, אנא צרו קשר.