אודות איל מצרי דורון

שמי איל מצרי (דורון) ואני עוסק ברפואה משלימה משנת 1997. את דרכי בתחום התחלתי במסלול לרפואה סינית ושיאצו במכללה לרפואה משלימה. עוד בשנת הלימודים הראשונה התחלתי לעבוד בקליניקה לרפואה סינית בה רכשתי ניסיון בעבודה מעשית שנמשכה כ-8 שנים כמטפל שיאצו בכיר, רפלקסולוג ומטפל ברפואה סינית באלפי מטופלים. במקביל השתלמתי בלימודי רפואה סינית קלאסית במסגרת ביה"ס XIN לפילוסופיה ורפואה סינית ובלימודי אקופונקטורה תכנותית אצל פרופ' מוריס מוסט מצרפת. בהמשך הצטרפתי למחזור הראשון של ביה"ס מזרח-מערב בו הוסמכתי כמטפל ברפואה סינית – Dip Ac.

לימודים נוספים: טיפול ברפואה סינית בשיטת הגזעים והענפים.
הילינג והתפתחות אישית בהנחיית Bart ten berge במסלול של 7 שנים-הסמכה מטעם ISSP – בית הספר הבינלאומי לפסיכולוגיה רוחנית-הולנד.
דיקור קוסמטי במסגרת קמפוס ברושים.
בנוסף לעבודתי כמטפל במרכז ראן (אדם), אני מדריך מטפלים ברפואה סינית ומרצה בביה"ס מזרח-מערב לרפואה סינית קלאסית ובמכללת מדיסין לרפואה משלימה.
חבר בארגון הישראלי למטפלים ברפואה סינית קלאסית ובפדרציה העולמית של אגודות הרפואה הסינית בחסות משרד הבריאות של סין. כותב טור בנושאי בריאות ורפואה סינית במגזין 'הברנזה', ובשנת 2008 השלמתי את כתיבת ספרי הראשון "אנרגיה אנושית" שעוסק בשימושים הקלינים של נקודות הדיקור הסיניות.

האני מאמין שלי מתבסס על 3 עקרונות: החלמה, בריאות ואיכות חיים.
בני אדם נועדו להיות בריאים ובמיטבם. כאשר מישהו חולה הוא זקוק לרפואה ובמצב כזה יש ביכולתי לעזור. כשהמטופלים שלי מבריאים אני עושה כמיטב יכולתי ללמד כל אחד ואחת איך להישאר בריאים בעזרת רפואה מונעת ותחזוקה נכונה. לכל אדם יש פוטנציאל רב שאינו מנוצל. הרפואה הסינית מביאה את הפוטנציאל הזה לידי ביטוי בקלות, ע"י שיפור הבריאות, המראה והביצועים השונים בחיים.
אני מאוד אוהב את המקצוע, רואה את האדם לפני המחלה ומקבל סיפוק רב מיכולתי לשרת ולתרום לרווחת מטופלי בכל עת.
אני מזמין אותך ליצור עימי קשר ולקבלת יעוץ ראשוני ללא תשלום או התחייבות.  להרשמה.

איל מצרי - פרופיל